<div><img src="https://mc.yandex.ru/watch/41600784" style="position:absolute; left:-9999px;" alt="" /></div>

Медіаплеєри

Сьогодні цифровий світ дивує новинками та технологіями. Зокрема телевізори стали «розумними». Але якщо ви обраєте телевізор в інтернет-магазині Мікс з бюджетного сегменту то можете зіштовхнутись з відсутністю технології смрт ТБ. Тому ви може купити додатково медіаплеєр.

Сучасні медіаплеєри працюють здебільшого на двох основних операційних системах IOS та Android. Останній же переважає свою масовістю та гнучкістю функціоналу, і що найбільш важливо – ціною. Медіаплєри поєднують у собі безліч функцій – онлайн браузер, різноманітні додатки, соцмережі, перегляд аудіо та відеоконтенту, сервіси погоди, онлайн радіо чи новин, все це ви знайдете у невеличкій приставці. Також медіаплеєри слугують для відображення зображення з вашого планшету чи смартфону. Тому пристрій повинен мати хороше апаратне та операційне забезпечення, великий набір вхідних та вихідних роз’ємів, звучний користувацький інтерфейс, ергономічний та функціональний пульт дистанційного керування.

Під’єднання до телевізора здійснюється цифровим (HDMI) або аналоговим (RCA ) кабелем. З’єднання з мережею інтернет відбувається за допомогою провідного або безпровідного (wiFi) підключення. Також ви можете під’днати ваш медіаплеєр до акустичної системи за допомогою оптичного кабелю. Сьогодні на ринку існують безліч виробників, котрі розробляють нові технології у сфері медіаконтенту.  Серед них Apple, Wetek, Asus, Mag, Dune, тому вибір слід робити ретельно та зважено.

Придбати кращі медіаплеєри за найдешевшими цінами в Івано-Франківську ви маєте змогу у інтернет-магазині Мікс. Тут вас чекає великий вибір медіаплеєрів з офіційною гарантією та найкращими характеристиками. Робіть покупки в інтернет-магазині mix.if.ua та ви зекономите свій час та гроші.

Ця категорія порожня.