<div><img src="https://mc.yandex.ru/watch/41600784" style="position:absolute; left:-9999px;" alt="" /></div>

Флеш-пам"ять USB

Флешки Івано-франківськ, Львів, Тернопіль, Закарпаття, Чернівці

Сьогодні важко уявити своє життя без швидкого обміну даними. Флешки USB стали революційним відкриттям, що зробило процес переносу даних простим та надійним. Флешки USB використовують у різних галузях, від науки до промисловості. Існує безліч форм та розмірів, кольорів та виконань.

До основних переваг флеш usb відносять :

·         Відносна дешевизна;

·         Висока мобільність;

·         Швидкодія;

·         Простота у користуванні;

·         Широкий спектр об’єму пам’яті;

·         Малі габарити.

·         Різноманітність форм-факторів

Найбільш популярним варіантом на даний час флешки USB є виконання у металевих та силіконових корпусах. Це дозволяє вокористовувати їх з відносною довговічністю та стійкістю до механічних пошкоджень. Сьогодні виробляють флешки usb з об’ємом пам’яті від 1 до 3ТБ . За допомогою флешок можна переносити з одного пристрою на інший дані, музику, фільми, ігри, робочі проекти та безліч іншої інформації. Варто зауважити, що сьогодні зустрічається також стандарт USB 3.0. Даний формат дозволяє передавати дані на флешку зі швидкістю у 10 разів вищою від попереднього стандарту. Також зазначають, що даний тип флешок має покращені показники енергоефективності, що є досить важливим чинником на сьогоднішній день.

Інтернет магазин Мікс пропонує сертифіковані флешки usb від кращих виробників. Вас приємно здивує ціна та асортимент. Купити дешеві флешки Ви зможете у зручний для Вас час без зайвих турбот. Персонал Інтернет-магазину допоможе Вам з вибором, а також надасть консультації відносно іншого сумісного обладнання. На всі флешки надається офіційна гарантія від виробника, тож Вам не потрібно хвилюватись.

Інтернет-магазин Mix.if.ua – це найбільший вибір флешок за доступними цінами.

 

Ця категорія порожня.