<div><img src="https://mc.yandex.ru/watch/41600784" style="position:absolute; left:-9999px;" alt="" /></div>

Вебкамери

Розвиток засобів зв’язку  зумовив і розвиток пристроїв телекомунікації. Ще зовсім недавно людство вишайшло телефон, а вже сьогодні ми насолоджуємось відеодзвінками з найвіддаленішими куточками світу. Відеозвязком користуються у війській сфері, виробництві, політиці, ділових зустрічах та просто у побуті. Сьогодні важко знайти людину, яка б хоч раз не користувалась відеозв’язком.

Для реалізації цієї ідеї у побуті були винайдені вебкамери. Їхній принцип роботи дуже простий і нагадує дещо техноголгію цифрового фотоапарату. Сучасні вебкамри обладнані мікрофоном що значно полегшує процес спілкування та виключає витрати на купівлю окремого мікрофону. Також їх обладнують лінзою зі змінною фокусною відстанню, що полегшує монтаж вебкамери біля вашого комп’ютера.

Серед головних характеристик вебкамер виділяють наступні:

  • Роздільна здатність матриці, яка прямо впливає на якість зображення
  • Наявність ручого окусування, полегшує монаж
  • Тип матриці. Слід вибрати оптимальне співвідношення ціна-якість
  • Фірма виробник. Серед головних вробників сьогодні на ринку існують наступні SVEN, Logitech, SPI, Gembird, Genius
  • Тип під'єднання. Сьогодні більшість вебкамер використовують протокол USB. Тому обираючи вебкамру переконайтесь у його наявності на свому ПК.
  • Комплект поставки. У більшості випадків до комплекту входить сама вебкамера та керівництво з експлуатації
  • Термін гаратнійної служби. Мінімальний термін служби починається від 12 місяців.

Купити вебкамеру ви маєте змогу за найвигіднішими цінами у Івано-Франківську в інтернет-магазині mix.if.ua. Тут виз найдете найбільший вибір вебкамер та іншого обладнання для вашого ПК. Купуйте у інтернет-магазині Мікс та заощаджуйте свій час та гроші.

Ця категорія порожня.