<div><img src="https://mc.yandex.ru/watch/41600784" style="position:absolute; left:-9999px;" alt="" /></div>

Планшети

Планшети Івано-Франківськ, Львів, Тернопіль, Закарпаття, Чернівці

Сьогодні планшети є більш ніж популярними. Це обумовлено прагненням суспільства до комфортного життя вищого рівня якості.

Планшет – це новітній клас ноутбуків, який відзначається сенсорним екраном. Планшети є оснащеними спеціалізованим пристроєм рукописного ведення.

За своєю будовою сучасний планшет представлений у вигляді сенсорного екрану, який займає більшу частини площі приладу. Процес роботи з планшетом відбувається за допомогою спеціального стилуса, пера або пальців без використання миші та клавіатури . Не велика вага та компактні розміри приладу дозволяють його вільне перевезення та використання, як у літаку так і в кафе, або на роботі. Потужні функціональні можливості нових планшетів дозволяють поточне використання, у такому ж режимі як при роботі з персональним комп’ютером. Основною перевагою планшетів є максимальне спрощення у використанні для споживачів. Повна відсутність кнопок та  простота у використанні зробили нові планшети справжньою знахідкою для суспільства.

Сучасні планшети – це інноваційні прилади, які є обладнаними спеціалізованими засобами комунікації з бездротовими мережами та мають потужну флеш-пам'ять. Планшети є повністю адаптованими для швидкого вирішення повсякденних завдань. Концепція першочергового створення планшету полягала у максимальній зручності для кінцевого споживача. Саме тому нові планшети гармонійно поєднують у собі комфорт у використанні та високі функціональні можливості. За допомогою планшетів можна легко завантажувати потрібні опції, дивитися цікаві кінофільми, насолоджуватися фотомистецтвом та працювати у мережі Інтернет.  З планшетом можна ходити або стояти, тримаючи прилад тільки у одній руці. Використовуючи вертикальну орієнтацію екрану планшетного комп’ютера можна легко читати електронні книги та переглядати фотокартки. Крім того, лежачі на столі у складеному положенні за планшетом можна продовжити працювати без переривання лінії погляду. Така особливість є дуже зручною, особливо на діловій зустрічі.

Технічна конфігурація сучасних планшетів побудована на основі платформи Intel Centrino, завдяки чому планшети довготривало та функціонально працюють у автономному режимі. Завдяки своїй не великій вазі, компактним розмірам та високій потужності планшети використовуються, як для роботи, так і для розваг. Купити планшети у Львові, Івано-Франківську, Тернополі, Чернівцях та на Закарпатті високої якості Ви зможете в Інтернет магазині Mix.if.ua. Гармонійне поєднання висока якість - доступна ціна планшетів дають змогу обрати необхідну та функціональну модель. Купити планшети Ви зможете у будь – який час звернувшись до менеджерів Інтернет магазину

Ця категорія порожня.