<div><img src="https://mc.yandex.ru/watch/41600784" style="position:absolute; left:-9999px;" alt="" /></div>

Акумулятори / Power Bank

Використовуючи смартфон, планшет, навігатор, розумний годинник чи інший пристрій, ми нерідко забуваємо про рівень заряду акумулятора. Нерідко виходить так що пристрій розряджається у найбільш незручний момент, а зарядно пристрою біля вас немає.

Допомогти у вирішенні цієї проблеми допоможуть зовнішні зарядні пристрої або Power Bank. Ві виконаний моноблоком та містить всередині акумуляторні батареї високої ємності. Алгоритм роботи базується на віддачі енергії пристрою який під’єднується до виходу. Заряджання акумулятора Power Bank відбувається за допомогою електромережі 220В.

Акумулятори Power Bank комплектуються різними додатковими опціями такими як:  ліхтарик; шкала рівня заряду акумулятора; сонячна панель, яка дозволяє підтримувати рівень заряду акумулятора Power Bank на належному рівні.

Серед основних характеристик акумуляторів Power Bank виділяють наступні:

-          Ємність акумулятора

-          Наявність додаткових опцій

-          Матеріал корпусу

-          Час заряджання

-          Фірма-виробник

-          Комплект поставки

-          Термін гарантійної служби

Сьогодні існує безліч виробників акумуляторів Power Bank. Варто звертати увагу на вищевказані характеристики і ви будете задоволені вибором, зробити який можна у інтернет-магазині mix.if.ua . Саме тут ви знайдете найбільший у Івано-Франківську вибір акумуляторів Power Bank. Ціни та швидка доставка Вас приємно здивують. Ми надаємо безкоштовну консультацію при виборі техніки.

Покупки у інтернет-магазині mix.if.ua це завжди вигідно та швидко.

Ця категорія порожня.