<div><img src="https://mc.yandex.ru/watch/41600784" style="position:absolute; left:-9999px;" alt="" /></div>

Мобільний інтернет

Прогрес не стоїть на місці, тому вся електроніка теж йде в ногу з часом. Сучасні засоби зв’язку значно полегшують нам життя,  вирішуючи великі задачі декількома натисканнями кнопки. Тому наявність стійкого та безперебійного зв’язку є надважливим.  За останні декілька років левову частку обміну інформацією займає інтернет. За допомогою інтернету можна надсилати чи завантажувати файли, проглядати онлайн контент, робити відео чи аудіодзвінки або просто проглядати веб-сторінки інтернет-магазинів.

Часто подорожуючи чи перебуваючи у відрядженні ми стикаємось з проблемою відсутності інтернету, що створює деякі незручності. Тому вирушаючи в дорогу варто взяти з собою 3G-модем або 3G-роутер мобільного інтернету. Сьогодні покриття мобільною мережею є практично по всій Україні, тому ви можете користуватись мобільним інтернетом у будь якій точці.

Роблячи вибір  3G-модему або 3G-роутера варто врахувати деякі з їхніх особливостей, а саме: фірма виробник, варто обирати пристрої відомих брендів (Huawei, ZTE, Pantechта ін.); частотний діапазон, існує 2 основних види GSM та CDMA; автономність роботи акумуляторної батареї; гарантійний термін служби; ергономіка; дизайн; клас енергоефективності; ціна.

Обрати сучасний пристрій для мобільного інтернету Ви можете саме у нашому інтернет-магазині Мікс. Ми є кращими продавцями мобільного інтернету у Івано-Франківську. Наші ціни найнижчі у західному регіоні, асортимент налічує понад 50 тис найменувань товарів. Робити покупки у інтернет-магазині mix.if.ua вигідно та зручно.

Ця категорія порожня.