<div><img src="https://mc.yandex.ru/watch/41600784" style="position:absolute; left:-9999px;" alt="" /></div>

Відеокамери

Бажання зафіксувати найкращі миті життя підштовхнуло людство до винаходу відеокамери. Ще зовсім недавно цей пристрій був громіздкий та складний, як сьогодні відеокамера поміщається у нас на долоні, а користуватись нею можуть навіть діти. Сучасні відеокамери зберігають записи на карту пам’яті, на відміну від старих плівкових відеокамер. Рівень цін на відеокамери значно знизився, що дало змогу придбати камеру практично будь якій людині.

У інтернет-магазині Мікс можна придбати весь спектр цифрових відеокамер, від портативних та екшн-камер до професійних. Відеокамери сьогодні мають великий термін експлуатації  та працюють з будь якими типами та об’ємами накопичувачів. Тому можна зберігати файли запису необмежену кількість часу.

Обираючи відеокамеру слід звернути увагу на ряд наступних особливостей:

-          Тип відеокамери

-          Роздільна здатність запису відеофайлів

-          Формат запису відео

-          Характеристики матриці

-          Клас відеокамери

-          Комплект поставки

-          Гарантійні зобов’язання виробника

-          Фірма- виробник

-          Тип накопичувача та його максимальний об’єм

Врахувавши ці характеристики ви сміливо можете купити відеокамеру в м.Івано-франківськ у інтернет-магазині mix.if.ua. Тут вам нададуть безкоштовну консультацію да допоможуть здійснити покупку. Також ви маєте змогу придбати різноманітні аксесуари: сумки, чохли, акумулятори, карти пам’яті та багато іншого за низькими цінами. Адже інтернет-магазин Мікс - це завжди економія часу та коштів

 

 

Ця категорія порожня.