<div><img src="https://mc.yandex.ru/watch/41600784" style="position:absolute; left:-9999px;" alt="" /></div>

Карти пам'яті

Ви живете  Івано-Франківську і шукаєте картку пам’яті, тоді ви потрапили саме туди, де потрібно. Найблільший вибірк карток пам’яті є саме у інтернет-магазині Мікс. Ви маєте змогу уточнити характеристики, опис та побачити відгуки користувачів про картки пам’яті.

ЩЕ зовсім недавно щоб зберегти певний обсяг інформації, потрібно було облаштовувати цілі кімнати, процес налаштовування яких вимагав значних ресурсів як людських так і фінансових. Більше того, таке задоволення могли собі дозволити тільки великі корпорації та державні структури. Але з ростом науково-технічного прогресу носії пам’яті, ставали все меншими, витрати на їх виробництво скорочувались і сьогодні картку пам’яті може довзволити собі будь яка людина на землі.

Сфера використання карток пам’яті дуже велика. Вони використовуються у фотоапаратах, відеокамерах, смартфонах, планшетах, автомобільних реєстраторах та навігаторах, акустичних системах, ноутбуках, магнітолах та іншій сучасній електроніці. Дешевизна та простота у користуванні зробили картку пам’яті чи не найнадійнішим засобом збереження інформації, а різноманітність типів та об’мів ключовим фактором у купівлі.

На сьогодні картка пам’яті це узагалнена назва для для цих накопичувачів, тому  варто знати наступні особлиості:

 - Тип картки. Існує декілька основних типів, серед яких sD(есді) , microSD(мікроесді), xD(іксді), SDHC(есдіашсі), MicroSDHC (мікро есдіашсі), CF, SDHC

 - Клас карти пам’яті. Існують два основних 4 і 10 які відрізняються швидкістю зчитування та запису інформації.

 - Об’єм картки пам’яті. Є чи ненайголовнішим критерієм при виборі. Існують картки об’ємом від 4 Гб до 3 Тб.

 - Виробник. На ринку існують декілька основних: Transcend, Silicon Power, Kingston, Team, SanDisc

 - Термін гарантії. Важливо обирати ту картку пам’яті, у якої він найдовший.

Варто відзначити, що у інтернет-магазині mix.if.ua завжди найнижчі ціни на картки пам’яті. Також фахівці інтернет-магазину mix допоможуть вам зробити правильний вибір.

Ця категорія порожня.