<div><img src="https://mc.yandex.ru/watch/41600784" style="position:absolute; left:-9999px;" alt="" /></div>

Спалахи

Якщо ви любите фотографувати і займаєтесь цим вже довший час,то для вас не таємницею, що правильне освітлення це 90% успіху хорошого фото.Але деколи бракує природнього освітлення. Особливо це проявляється при зйомці у приміщеннях або ж у темну пору доби. Штатний спалах працює не зовсім коректно, оскільки він освітлює тільки передню частину кадру і в більшості випадків засліплює її. Тому варто використовувати зовнішній спалахи.

Поява спалахів відбувалась одразу після появи фото апаратів, оскільки тодішні фотографи зіткнулись із браком природнього освітлення.  Тоді в якості спалаху використовувались частинки пороху, які стимулювали мікро-вибух. Вже з приходом електроніки у наше життя світловим за світловий елемент стали використовувати лампи розжарювання та галогенні лампи, а вже сьогодні спалахи комплектують ЛЕД лампами, термін служби яких та економічність значно вища за попередників

Обираючи спалах зверніть особливу увагу на виробника Серед найвідоміших брендів сьогодні на ринку представлені такі : Canon, Nikon, Sigma, Yongnuo. Також сучасні спалахи обладнують радіопередавачами, за допомогою яких спалах можна розмістити на деякій відстані від фотоапарату, що дає більше можливостей для побудови сцен.

Підібрати якісні спалахи ви маєте змогу у інтернет-магазині Мікс. Тут представлені найвідоміші бренди за низькими цінами. Найбільший вибір спалахів у Івано-Франківську тільки у інтернет-магазині mix. Економте свій час та кошти – робіть покупки у інтернет-магазині Мікс.

Ця категорія порожня.