<div><img src="https://mc.yandex.ru/watch/41600784" style="position:absolute; left:-9999px;" alt="" /></div>

Зярядні пристрої, акумулятори

ористуючись фототехнікою чи відеотехнікою ми часто зіштовхуємось з проблемою низького заряду акумуляторної батареї. Це зумовлено високим навантаженням на пристрій, або ж низькотемпературними режимами роботи. Також варто зауважити , що кількість циклів заряду/розряду прямо впливає на час роботи акумулятора.

Тому, для того щоб ваш персональний пристрій завжди був у спорядженому вигляді варто придбати у інтернет-магазині Мікс – акумулятори та зарядні пристрої. Акумуляторна батарея має досить велику кількість циклу заряду/розряду та має великий діапазон ємності. Акумулятори переважно виготовляють спеціально для сумісних пристроїв або універсальні акумулятори типу АА та ААА, які підходять до більшості портативної електроніки. Серед виробників – найбільш популярними є GP, Panasonic, Varta, Sony, Duracell, Energizer.

Зарядні пристрої здебільшого розділяють на 2 види – сумісні з певним типом пристроїв та універсальні ( для акумуляторів типу АА та ААА). Серед виробників виділяють Nikon, Panasonic, Canon, GP, Varta, Sony, Olympus. При виборі варто звертати увагу на струм заряду, оскільки від цієї величини залежить швидкість та якість заряджання пристрою. Зверність увагу на комплект поставки, оскільки часто бувають випадки, коли тип роз’єму живлення не сумісний з європейським стандартом.

Купити дешеві акумулятори та зарядні пристрої в Івано-Франківську краще у інтернет-магазині mix.if.ua. Саме тут ви знайдете повний спектр акумуляторів та зарядних пристроїв. Саме інтернет-магазин Мікс є представником більшості відомих брендів, з характеристиками, яких ви можете ознайомитись у консультантів. 

Ця категорія порожня.