<div><img src="https://mc.yandex.ru/watch/41600784" style="position:absolute; left:-9999px;" alt="" /></div>

Wi-Fi маршрутизатори

Роутери Івано-Франківськ, Львів, Тернопіль, Закарпаття, Чернівці

Роутер – це спеціалізований електронний пристрій, основним завданням якого є якісне керування маршрутизацією. За своєю конфігурацією розтер (маршрутизатор) представлений у вигляді мережевого пристрою, який швидко підключається між Інтернетом та локальною мережею. Основним завданням роутера є об’єднання двох та більше мереж та швидке пересилання даних між інтерфейсами. Однак окрім основного функціонального призначення сучасні роутери якісно захищають локальну мережу від будь – яких зовнішніх загроз. Крім того роутери можуть як обмежувати доступ користувачів локальної мережі до персональних ресурсів Інтернету, так і роздавати IP-адреси або шифрувати трафіки. Додатковою перевагою роутерів є можливість здійснення трансляції адреси відправника та одержувача, а також якісна фільтрація транзитного потоку будь – яких даних.

Робочий процес роутера відбувається на мережевому рівні моделі OSI. Таким чином є можливість швидкого пересилання  пакетів з однієї мережі до іншої. Для правильного надсилання пакетів, роутер використовує спеціалізовану таблицю маршрутизації, яка фіксується та зберігається у пам’яті приладу. Така маршрутизаційна таблиця складається з засобів динамічної або статистичної маршрутизації.

Основними перевагами сучасних роутерів є :

  • Швидкий обмін даними;
  • Зменшення завантаження мережі;
  • Якісна фільтрація пакетів;
  • Можливість об’єднання двох або більше мереж;
  • Можливість обмеження доступів до персональних ресурсів для споживачів;
  • Надійний захист локальної мережі від зовнішніх загроз.

Завдяки правильному розділенню на домени та широкомовні демені імена, роутери забезпечують значне зниження загального завантаження мережі. Найчастіше роутери застосовують для швидкого об’єднання мереж самих різних типів, які можуть бути не сумісними за своїми протоколами та архітектурою.

Сьогодні роутери нерідко використовують для вільного доступу до мережі Інтернет. Завдяки новим роутерам здійснюється трансляція адрес та відбувається обмін даними. Купити роутери  у Львові, Тернополі, Івано-Франківську та у Чернівцях від відомих фірм – виробників Ви зможете в Інтернет магазині Mix.if.ua. Ціна на роутери є зниженою, тому Ви зможете обрати необхідну модель маршрутизатора, яка забезпечить відмінний обмін даними. Одними з найякісніших роутерів є маршрутизатори ASUS, які відмінно підтримують необхідну швидкість з’єднання з мережею. Роутер ASUS RT-N12 LX – це один з найпопулярніших прикладів бездротових маршрутизаторів, який дає можливість створення двох мереж одночасно. Замовити та купити роутер на Закарпатті роутер Ви зможете звернувшись до менеджерів Інтернет магазину Mix.if.ua.

Інтернет магазин Mix.if.uaце широкий вибір якісних та сертифікованих роутерів по доступній ціні та від кращих брендів.

Ця категорія порожня.