<div><img src="https://mc.yandex.ru/watch/41600784" style="position:absolute; left:-9999px;" alt="" /></div>

Аксесуари до телевізорів

Ви щойно придбали телевізор, але прийшовши додому зрозуміли що для використання його повного функціоналу дечого не вистачає. Саме так, вам стануть у пригоді 3D-окуляри, або ж модуль безпровідного доступу до інтернету, або ж смарт пульт. Придбавши саме ці аксесуари для телевізора ви зможете використовувати всі заявлені виробником функції.

3D-окуляри варто купити поціновувачам перегляду об’ємного відеоконтенту. Обирати слід окуляри того самого виробника що й телевізор, оскільки вони використовують своєрідний програмний код. Цінова політика кожного з виробників відрізняється один від одного тому варто обрати «золоту середину».

Адаптери для безпровідного зв’язку дозволяють під”єднати ваш телевізор до мережі інтернет без використання кабелю. Обираючи WiFI-адаптер зверніть особливу увагу на сумісність пристроїв, оскільки сьогодні не існує універсальних адаптерів. Найпопулярніші виробники Lg, Samsung, Philips, Sony, Panasonic.

Ще одним потрібним аксесуаром є безпровідний пульт а також клавіатура. Безпровідний смарт-пульт слугує водночас і класичним пультом і мишкою-вказівником. Ви легко зможете користуватись всіма додатками на вашому смарт телевізорі. Клавіатура також спростить «серфінг» по сторінках інтернету. Деякі клавіатури можуть мати вбудований тачпед, що виключає додаткові витрати на покупку миші.

Якщо ви ще не придбали аксесуари для свого телевізора, то завітайте на сторінки інтернет-магазину mix.if.ua, де ви знайдете безліч пристроїв, які доповнять ваш телевізор. Ми допоможемо підібрати якісні та недорогі аксесуари у Івано-Франківську.

Інтернет-магазин Мікс – це завжди великий вибір та низькі ціни

Ця категорія порожня.