<div><img src="https://mc.yandex.ru/watch/41600784" style="position:absolute; left:-9999px;" alt="" /></div>

Кріплення для телевізорів

Сьогодні телевізор є зовсім не предметом розкоші, а просто життєвонеобхідною річчю. Телевізори поставляються в комплекті з настільним тримачем, що в деяких випадках не зовсім практично, оскільки немає можливості встановити його у потрібному місці.

Цю проблему вирішують кронштейни або кріплення для телевізорів. Вони існують різноманітних форм та розмірів, виробників та класів, але основними серед них виділяють наступні класи: фіксовані, з нахилом, з нахилом та поворотом. Враховуючи це, кріплення для телевізора слід вибирати відповідно до розміщення його на стіні.

Також кронштейни поділяються за розмірами відповідних кріплень на задній панелі телевізора, які позначаються абревіатурою VESA. Цей фактор є досить важливим, оскільки телевізори відрізняються розміщенням отворів для кріплення кронштейна. Варто обирати кронштейни відомих виробників, оскільки це стане запорукою якості та тривалого терміну служби. Зверніть увагу на комплект поставки, він повинен містити всі засоби кріплення, включаючи дюбелі, гвинти та шурупи. Також в комплект можуть входити елементарні інструменти для самостійного монтажу кронштейну.

Якщо ви шукаєте де купити кронштейн для телевізора у Івано-Франківську то зверніться у інтернет-магазин Мікс.іф.уа. Тут ви знайдете найширший асортимент кріплень за привабливою ціною. Кваліфіковані працівники нададуть Вам безкоштовну консультацію, та допоможуть у виборі кронштейну саме для вашого телевізора. Робіть покупки у інтернет-магазині mix.if.ua, оскільки це завжди вдалий вибір за розумні кошти.

Ця категорія порожня.