<div><img src="https://mc.yandex.ru/watch/41600784" style="position:absolute; left:-9999px;" alt="" /></div>

Навігатори GPS

У світі цифрових технологій можна зустріти багато цікавого. До прикладу якщо ви любите подорожувати автомобілем то точність маршруту для вас не пусті слова. Ще зовсім недавно їдучи в дорогу, особливо в невідоме місце, водій повинен був брати з собою карту доріг. Це створювало значні незручності, так як карти були у друкованому вигляді, що не виключало їх пошкодження, а найголовніше те що вони містили інформацію на час їх друку, а отже і застарілу інформацію.

З появою GPS-навігаторів процес прокладання маршруту перетворився на справу декількох секунд. А саме пересування за допомогою GPS-навігатора стало невід’ємною частиною повсякденності. Сучасні автомобілі обладнують вмонтованою системою навігації. Розвиток транспортної інфраструктури зумовлює і оновлення програмного забезпечення.

Принцип роботи GPS-навігатора полягає у постійному звязку із навігаційними супутниками та відслідковування поточної  точки розташування. Все що вам потрібно – це ввімкнути пристрій і дочекатися звязку із супутниками. Навігатор запропонує вам декілька варіантів пересування а також декілька варіантів маршруту руху. GPS-навігатор являє собою завжди актуальний пристрій, оскільки програмне забезпечення завжди оновлюється. Сучасні пристрої працюють також у парі з мережею інтернет, що дозволяє в реальному часі бачити наявність заторів, будівельних робіт тощо.

Тому обрати GPS-навігатор в Івано-Франківську ви сміливо можете у інтернет-магазині Мікс. Тут представлені найбільш відомі виробники та найрізноманітніші моделі. Ціна Вас приємно здивує, а кваліфікований персонал надасть безкоштовну консультацію.  

Ця категорія порожня.