<div><img src="https://mc.yandex.ru/watch/41600784" style="position:absolute; left:-9999px;" alt="" /></div>

Відеореєстратори

З появою автомобіля – відстані стали набагато ближчими. Сьогодні всі користуються автомобілем, і деякі навіть не уявляють життя без нього.  Авто використовують у побуті, промисловості, сфері послуг, та ін. Рух автомобілем завжди складний та напружений тому не є виключеним виникнення дорожньо-транспортних пригод. В цих ситуаціях деколи важко довести справжнього винуватця пригоди а також обставини її виникнення.

Тому для полегшення життя варто придбати автомобільний відеореєстратор. Це досить простий та водночас технологічний пристрій. Запис ведеться на картку пам’яті, як циклічно так і при спрацюванні сенсора руху. Вибір циклічності при цьому обирається користувачем.  Відеореєстратор обладнаний інфрачервоним сенсором, який дозволяє проводити зйомку в темну пору доби. Також він обладнаний гіроскопом, який дозволяє здійснювати запис після зіткнення автомобіля.

На сьогоднішній день на ринку представлений широкий спектр виробників та моделей, серед них: xiaomi, prestigio, impression, iconbit, gazer, aspiring. Тому до вибору автомобільного відеореєстратора слід підійти з повною відповідальністю.

Одними з основних параметрів при виборі є :

-          Кут огляду лінзи, свідчить про ширину захоплення відеопотоку;

-          Діагональ дисплею. Існує декілька розмірів, підібрати який може будь який видій;

-          Розширення матриці. Цей параметр свідчитиме про якість відеозапису:

-          Світлочутливість, вплине на контраст та чіткість;

-          Комплектність поставки. Важливо обирати відеореєстратор з набором аксесуарів, які дозволятимуть його зручно експлуатувати;

-          Виробник автомобільного відеореєстратора.

Тому врахуйте ці характеристики і сміло робіть вибір на сторінках інтернет-магазину Мікс. У нашому магазині ви знайдете найбільший вибір автомобільних відеореєстраторів за вигідними цінами. 

Ця категорія порожня.