<div><img src="https://mc.yandex.ru/watch/41600784" style="position:absolute; left:-9999px;" alt="" /></div>

Акумулятори для мобільних телефонів

Користуючись телефоном чи смартфоном ми нерідко забуваємо про його термін служби. В теперішній час виробники максимально здешевлюють процес виробництва, використовуючи якнайменше ресурсів. Комплектуючі виготовляють з вторинної сировини, що дозволяє використовувати відпрацьовані матеріали. Не виключенням є і елементи живлення.

Як правило акумулятори виходять з ладу після одного року експлуатації телефону і гарантійний сервіс на них не поширюється, тому покупець часто зіштовхується з проблемою покупки нового акумулятора.

На сучасному етапі виробництва – виробники використовують літій-іонні акумулятори. Їхньою перевагою є відносна дешевизна виробництва, низький вплив на екосистему, велика кількість циклів заряду та розряду, невеликі габаритні розміри, простота утилізації чи переробки.

Саме тому вибираючи акумулятор до свого телефону чи смартфону слід звернути увагу на наступні особливості:

-          Сумісність з пристроєм

-          Ємність

-          Виробник

-          Клас екологічної безпеки

-          Час заряджання

-          Комплектність поставки

-          Гарантійний термін

Тож врахувавши ці моменти, Ви сміливо можете робити вибір. Також варто зауважити, що крім оригінальних моделей акумуляторів існують також замінники, які не поступаються по якісних та технічних характеристиках

Якщо вам Потрібен акумулятор для смартфону чи телефону зверніться у інтернет-магазин Мікс. Саме тут Вам допоможуть зробити правильний вибір за розумну ціну, адже інтернет-магазин mix.if.ua – це завжди найбільший вибір та найдешевші ціни.

Ця категорія порожня.