<div><img src="https://mc.yandex.ru/watch/41600784" style="position:absolute; left:-9999px;" alt="" /></div>

Фітнес-браслети

Як відомо, спорт – основа здоров’я. Для підтримки себе у хорошій формі необхідно займатись спортом. Сьогодні існує безліч засобів та обладнання для підтримки свого тіла у хорошій спортивній формі.  Під час тренувань нам нерідко не вистачає пристрою, який би показував пульс, відміряв пройдену відстань,  або виконував відлік часу тренування. Саме для цього існують фітнес-браслети.

Основа роботи будь якого фітнес браслету – це акселерометр. Від дозволяє вимірювати кількість однакових рухів та передавати інформацію за допомогою радіомодуля Bluetooth до вашого смартфону. Також деякі моделі обладнані рідкокристалічним дисплеєм, який дозволяє одразу висвітлювати оброблену інформацію.

Серед виробників фітнес-браслетів можна виділити наступні: Xiaomi, Sony, Samsung, Fitbit, Misfit, Mycronoz. Кожен з них має безліч переваг та особливостей.

Серед факторів, які можуть впливати на вибір, варто виділити наступнні:

-          Виробник

-          Колір

-          Водонепроникність

-          Сумісність з іншими пристроями

-          Наявність рідкокристалічного дисплею

-          Комплектність поставки

-          Гарантійний термін служби

-          Матеріал корпусу

-          Час заряду акумулятора

Тож керуючись цими основними характеристиками ви можете обрати той фітнес-браслет, який підійде саме вам. При виборі також варто звертати увагу на зовнішній вигляд, оскільки фітнес-браслет може служити  модним аксесуаром.

Якщо ви визначились з вибором, то звертайтесь у наш інтернет-магазин Мікс, адже саме тут Ви знайдете найширший асортимент фітнес-браслетів за найдоступнішими цінами. Ми надаємо безкоштовну консультацію при вибору товарів у нашому інтернет-магазині Mix.If.Ua

Ця категорія порожня.