<div><img src="https://mc.yandex.ru/watch/41600784" style="position:absolute; left:-9999px;" alt="" /></div>

Екшн-камери

Нерідко подорожуючи ми хочемо зафіксувати побачене не тільки у нашій пам’яті а й у відзнятому фото чи відео. Найбільше для цього підходять відеокмери. Але звичайна камера не дуже підходить для активних видів спорту, так має крихкий корпус, великі габаритні розміри, низький ступінь захисту від вологи, відносно низький показник автономності роботи.

Тому на ринку з’явились екшн-камери. Їх появу вважають революційною, оскільки дані пристрої виконують зйомку у таких умовах, де б звичайна камера не справилась. Їхньою особливістю є невеликий та водонепроникний корпус, який також не боїться падінь чи ударів. Екшн-камеру можна встановити на шолом чи монопод і вести живу зйомку.

Серед основних особливостей екшн-камер виділяють: тип об’єктиву, а особливо його фокусній відстані до матриці;роздільна здатність матриці; ємність акумулятора; наявність дисплею, на якому можна швидко перегляну відзнятий матеріал; наявність додаткогового вологозахищеного корпусу; тип зовнішньго накопичувача; фірма-виробник; комплект поставки; гарантійний термін служби.

Серед найбільш відомих фірм-виробників виділяють наступні: GoPro, Sony, Panasonic, Xiaomi, SJCam. Кожен з них пропонує декілька моделей, які можуть підійти по ціні та характеристиках будь-якому покупцю

Якщо ви зважилиись на покупку екшн-камери, то зробіть це у нашому інтернет-магазині Мікс. Адже сае тут ви зможете знайти найнижчу ціну у м.Івано-Франківськ. Ми безкоштвно допоможемо  зробити правильний вибір. Купуйте екшн-камери у інтернет-магазині mix.if.ua і ви отримаєте хороший товар за приємною ціною.  

Ця категорія порожня.